Dituel Sp. z o.o.

 Aktualności

Konkurs Gepardy Biznesu

Konkurs Gepardy Biznesu


Z wielka radością przyjęliśmy wiadomość o przyznaniu nam wyróżnienia w VI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012, za dynamiczny rozwój.
Jako firma funkcjonujemy od 2001 roku i dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu na rynku usług sektora IT, znamy doskonale potrzeby i wymagania klientów.
    Dlatego, w całej swojej dotychczasowej pracy staramy się rozwijać zgodnie z najnowszymi trendami oraz wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rynku. Cieszymy się zatem, że innowacyjne podejście biznesowe oraz stały dynamiczny rozwój naszej Firmy, pozwala nam wyprzedzać konkurencję pod względem oferowanych produktów i usług oraz spotyka się z uznaniem, którego najlepszym dowodem jest przyznane  wyróżnienie.
Jednocześnie, dodatkowym plusem w ocenie naszej działalności, jest przyznanie nam wyróżnienia  przez Instytut Nowoczesnego Biznesu w kolejnej edycji Konkursu Gepardy Biznesu w roku 2014, w kategorii dynamiczna firma, z dodatkowym uwzględnieniem wzrostu wartości rynkowej Firmy Dituel, co szczególnie nas cieszy i pomyślnie rokuje na przyszłość.

Elektrim S.A.
PAK-VOLT S.A.
PoSzkole.pl
FrazPC.pl Sp. z o.o.
Roswell Sp z o.o.
X-Trade Brokers SA
Urząd Miasta Dęblin
Hydroplast
mMedia
Krajowe Biuro  Wyborcze
Ministerstwo Środowiska
Netshare Sp. z o.o.
PlusBank
Berlin Chemie Menarini
Eltronic
Ingenico Polska Sp. z o.o.
IMS
Kancelaria Senatu RP
Prezydent
Redefine Sp. z o.o.