Dituel Sp. z o.o.

flaga

 O nas

Historia

Nasza firma pod nazwą Dituel Polska powstała w 2001 roku koncentrując swoją działalność na udostępnianiu naszym Klientom systemów wspomagających kontrolę procesów biznesowych zachodzących  wewnątrz jak i na zewnątrz firmy. Jednak w bardzo krótkim czasie znacznie poszerzyliśmy zakres naszego działania. Kilkuletnie doświadczenie, bogata oferta najwyższej jakości produktów i usług oraz pozyskanie i utrzymanie naszych kluczowych Klientów sprawiło, że od maja 2008 roku działamy jako Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością o nazwie Dituel.

O nas

Nasza kadra składa się głównie z młodych, ale doświadczonych i solidnych specjalistów. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje oraz pogłębiamy zdobytą wiedzę. Wykorzystujemy najnowsze technologie z zakresu informatyki i programowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym, nawet bardzo złożonym zadaniem. Nie boimy się wyzwań, z pasją i zaangażowaniem dążymy do wyznaczonego celu. Stosujemy sprawdzone metodyki zarządzania projektem, posiadamy kilku certyfikowanych Kierowników Projektów w zakresie uznanych na świecie metodyk.

Na czele naszego zespołu stoi dr inż. Łukasz Sosnowski - założyciel firmy, który prowadzi badania naukowe w Intytucie Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk. To Łukasz Sosnowski wyznacza kierunek naszych działań sprawiając, że praca to dla nas nie tylko obowiązek, ale również sposób na samorealizację.

dr inż. Łukasz Sosnowski

dr inż. Łukasz Sosnowski - Prezes Zarządu

Prezes i jeden z założycieli firmy, wyznaczający kierunki jej rozwoju oraz cele długo i krótkoterminowe. Obronił pracę doktorską z wyróżnieniem w IBS PAN pt. "Komparatory obiektów złożonych w zastosowaniach do badania podobieństwa i identyfikacji". Aktualnie kontynuuje prace badawcze na stanowisku adiunkta IBS PAN zajmując się problemami sztucznej inteligencji, zastosowaniem sieci komparatorów do rozpoznawania obiektów złożonych oraz wykorzystaniem podobieństwa do wnioskowania na jego podstawie.
Dariusz Marcin Pietrzak

Dariusz Marcin Pietrzak - Członek Zarządu

Swoją karierę zaczynał jako serwisant sprzętu komputerowego. Następnie zajmował się administracją serwerową oraz wdrożeniami systemów informatycznych. Aktualnie pełni role Członka Zarządu oraz kierownika działu interfejsów (webdevelopment). Z zamiłowania projektant / programista (frontend).
Nasze produkty

Nasze produkty są niezawodne i w pełni dostosowane do oczekiwań i wymagań Klientów, którzy nam zaufali. Obecnie specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego, które ściśle dopasowujemy do konkretnych wymagań i środowiska, w którym ma pracować. Powstają tutaj indywidualne rozwiązania informatyczne przy ścisłej współpracy z Klientem, tak aby miał on bezpośredni wpływ na budowaną aplikację. Ponadto stworzyliśmy własne produkty, z których mogą skorzystać nasi Klienci. W związku z rosnącym na rynku zapotrzebowaniem na funkcjonalne i przystępne cenowo systemy zarządzania treścią oraz systemy e-learningowe (kursy online), opracowaliśmy własny, w pełni dostosowany do potrzeb większości klientów, system DituelPS oraz DituelE-learning. 

Oferujemy również Klientom zintegrowany system zakupów on-line DituelShop, który umożliwia sprzedaż produktów w internecie. System ten może być częścią portalu opartego o DituelPS lub rozszerzeniem platformy e-lerningowej. 

Profesjonalnie i szybko tworzymy zarówno proste strony www jak również duże portale internetowe zaopatrzone w CMS umożliwiające łatwe zarządzanie strukturą oraz treścią strony bez znajomości języka programowania. 

Wykonujemy kompleksowe prace związane z audytem informatycznym instytucji lub przedsiębiorstw, projektowaniem zaawansowanych systemów informatycznych oraz zaawansowane prace programistyczne w różnych językach programowania. 

Szczegółowe informacje odnośnie naszych produktów i usług znajdą Pastwo w zakładkach Produkty oraz Usługi.


Prosimy pamiętać, że podejmując współpracę z nami wybieracie Państwo solidnego i odpowiedzialnego partnera, który stawia na wysoką jakość swoich produktów i usług, terminowość ich realizacji oraz bardzo dogodne ceny. Nie boimy się wyzwań, ponieważ tworzymy z pasją, a sukces naszych Klientów to sukces naszej firmy i nasza satysfakcja.

Elektrim S.A.
PAK-VOLT S.A.
PoSzkole.pl
FrazPC.pl Sp. z o.o.
Roswell Sp z o.o.
X-Trade Brokers SA
Urząd Miasta Dęblin
Hydroplast
mMedia
Krajowe Biuro  Wyborcze
Ministerstwo Środowiska
Netshare Sp. z o.o.
PlusBank
Berlin Chemie Menarini
Eltronic
Ingenico Polska Sp. z o.o.
IMS
Kancelaria Senatu RP
Prezydent
Redefine Sp. z o.o.
Dituel.pl wykorzystuje pliki cookies

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu www.dituel.pl. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Dituel Sp. z o.o., ul. Nowaka-Jeziorańskiego 6/168, 03-984 Warszawa. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności.

Akceptuję