Dituel Sp. z o.o.

 Oferta pracy

zobacz wszystkie oferty >

Programista FRONT-END

Oferujemy pracę w doświadczonym zespole programistów Frontend. Osoba zatrudniona będzie brała udział w w projektach o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Programista FRONT-END

Lokalizacja: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Liczba wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Minimalne Wykształcenie: Wyższe licencjackie lub inżynierskie

Opis stanowiska pracy:

Praca przy dużych portalach w doświadczonym zespole programistów. Do obowiązków będzie należało:
- cięcie stron z PSD
- implementacja interfejsów w języku HTML (HTML5)
- styli interfejsów (CSS, SCSS, SASS, LESS)
- oprogramowanie akcji w Javascript (ES5, ES6)
- tworzenie stron opartych na rozwiązaniach Responsive Web Design (RWD)

Zapewniamy:

- szkolenia wewnętrzne z wykorzystywanych przez nas technologii
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
- dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
- ciągły rozwój oraz zwiększenie swoich kwalifikacji i umiejętności
- praca w małych kilkuosobowych zespołach w przyjaznej atmosferze
- uczestnictwo w dużych projektach o charakterze badawczo-rozwojowym

Wymagania:

Wymagana dobra znajomość:
- HTML
- CSS
- JS

Mile widziana znajomość:
- HTML5
- SCSS lub SASS lub LESS
- ES6
- NodeJS
- Linux
- SQL
- doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych
- redmine, git, svn
- Velocity

Kontakt

email: rekrutacja@dituel.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Dituel Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".
Elektrim S.A.
PAK-VOLT S.A.
PoSzkole.pl
FrazPC.pl Sp. z o.o.
Roswell Sp z o.o.
X-Trade Brokers SA
Urząd Miasta Dęblin
Hydroplast
mMedia
Krajowe Biuro  Wyborcze
Ministerstwo Środowiska
Netshare Sp. z o.o.
PlusBank
Berlin Chemie Menarini
Eltronic
Ingenico Polska Sp. z o.o.
IMS
Kancelaria Senatu RP
Prezydent
Redefine Sp. z o.o.