Dituel Sp. z o.o.

 Produkty

DituelPS

Portale intranetowe to dostępne przez przeglądarkę www miejsca gromadzenia, udostępniania i wymiany informacji wewnątrz firmy/instytucji. Idealnym narzędziem do tworzenia takich portali jest DituelPS (Dituel Portal Server). Za zawartość merytoryczną portalu odpowiadają pracownicy różnych działów, a DituelPS umożliwia pracę nad nią wielu użytkownikom równolegle i zapewnia szybką oraz intuicyjną publikację wprowadzonych treści.
Dituel Portal Server
DituelPS to elastyczny System Portalowy CMS (Content Management System) zaprojektowany i stale rozwijany z myślą o tworzeniu portali i serwisów informacyjnych. Dzięki DituelPS treścią danej witryny może zarządzać równocześnie wielu użytkowników, którzy dodatkowo nie muszą posiadać technicznej wiedzy odnośnie tworzenia stron internetowych.

DituelPS - nasz flagowy produkt – składa się z modułów odpowiedzialnych za poszczególne funkcjonalności, dzięki czemu każdy klient w zależności od swoich potrzeb i planowanych zastosowań kupuje jedynie taki wycinek systemu, jaki jest mu realnie potrzebny.  Różnorodność funkcjonalności istniejących już modułów sprawia, że Klient ma możliwość zbudowania bardzo złożonego i zróżnicowanego portalu bez konieczności oczekiwania na dodatkowe prace programistów. Zamówienia specjalne są jednak przez nas bardzo mile widziane, bo między innymi dzięki nim produkt żyje i jest stale rozwijany.
Dituel Portal Server
DituelPS to doskonały sposób na stworzenie i zarządzanie treścią własnej strony internetowej. Niezależnie od skali prowadzonej przez Państwa działalności DituelPS gwarantuje, że w każdej chwili każdy z upoważnionych do tego pracowników będzie mógł wprowadzić zmiany do treści opublikowanych na Waszej stronie. Wykorzystanie DituelPS to przełom w życiu każdej firmy biznesowo wykorzystującej internet, ponieważ otwiera nowe możliwości, pozwala na szybkie modyfikacje (promocji, cenników itp.) i co bardzo ważne wprowadza poczucie niezależności od osób bądź firm zarządzających treścią stron wykonanych w tradycyjny sposób.

 

Zalety rozwiązania


Do głównych zalet oferowanego przez nas rozwiązania należą:

  • Szeroka gama dostępnych modułów funkcjonalnych
  • Unikalna architektura systemu
  • Bezpieczeństwo i wydajność systemu
  • Obsługa wielu portali jednocześnie
  • Wbudowane repozytorium plików
  • System uprawnień i kontroli dostępu
  • Wysoka skalowalność rozwiązania
Elektrim S.A.
PAK-VOLT S.A.
PoSzkole.pl
FrazPC.pl Sp. z o.o.
Roswell Sp z o.o.
X-Trade Brokers SA
Urząd Miasta Dęblin
Hydroplast
mMedia
Krajowe Biuro  Wyborcze
Ministerstwo Środowiska
Netshare Sp. z o.o.
PlusBank
Berlin Chemie Menarini
Eltronic
Ingenico Polska Sp. z o.o.
IMS
Kancelaria Senatu RP
Prezydent
Redefine Sp. z o.o.