Dituel Sp. z o.o.

flaga

 Usługi

Aplikacje internetowe

Dzięki rozwojowi technologii informatycznych dostęp do programów nie musi być ograniczony jedynie do siedziby firmy, do konkretnego komputera i sztywno określonych godzin. Co więcej: możliwe jest korzystanie z aplikacji bez konieczności żmudnego instalowania jej na komputerze, dbania o aktualność posiadanej wersji i problemy z jej zgodnością z systemem operacyjnym.


Dziś do uruchomienia «programu internetowego»  wystarczy jedynie przeglądarka www i stałe połączenie internetowe do serwera... i hasła dostępu, by w ciągu kilku sekund zacząć korzystać z najnowszej wersji oprogramowania.


Aplikacje internetowe uruchamiane są na specjalnych komputerach – serwerach, z którymi połączone są komputery użytkowników. Z racji uniwersalności połączeń, dostęp do aplikacji możliwy jest zarówno np. w obrębie jednego działu, budynku jak i z całego świata.


Ograniczeniem są tu jedynie wymagania użytkowników. Wymaganiem – konieczność posiadania przeglądarki internetowej (co jest już standardem w każdym nowoczesnym systemie operacyjnym) i stałego połączenia internetowego z serwerem.
Nasza firma od wielu lat tworzy i wdraża u swoich klientów tego typu aplikacje.


Do tworzenia oprogramowania wykorzystujemy technologie Java (J2EE) i PHP, dzięki którym nasi klienci nie są sztywno ograniczeni co do wyboru baz danych i systemu operacyjnego zainstalowanego na serwerach.


Tworzone przez nas aplikacje internetowe działają tak samo dobrze zarówno na serwerach z zainstalowanym Linuxem, jak i z systemem Windows. Prosimy pamiętać, że mowa jest tu tylko o serwerach – użytkownicy korzystający z aplikacji mogą pracować na komputerach z zainstalowanym Windowsem, Linuxem lub innym egzotycznym systemem operacyjnym. Wymagane jest jedynie to, by mieli przeglądarkę internetową i stałe połączenie internetowe z serwerem.

 

Dodatkowymi atutami aplikacji internetowych są:

 

  • łatwość instalacji – instalujemy oprogramowanie tylko na jednym komputerze – serwerze,
  • ochrona danych – komunikacja pomiędzy komputerami użytkowników a klientem może być szyfrowana, a dane na serwerze łatwo archiwizowane,
  • niewielkie wymagania sprzętowe – do korzystania z aplikacji internetowych nie jest konieczny zakup nowego komputera, zwiększenie ilości pamięci bądź dokupienie dysku twardego.

 

Podsumowując: aplikacje internetowe, to powszechne podejście do korzystania z programów. Podejście opłacalne szczególnie w wypadku firm, zatrudniających wielu pracowników lub których pracownicy są w ciągłym ruchu.

 Pozostałe usługi

Elektrim S.A.
PAK-VOLT S.A.
PoSzkole.pl
FrazPC.pl Sp. z o.o.
Roswell Sp z o.o.
X-Trade Brokers SA
Urząd Miasta Dęblin
Hydroplast
mMedia
Krajowe Biuro  Wyborcze
Ministerstwo Środowiska
Netshare Sp. z o.o.
PlusBank
Berlin Chemie Menarini
Eltronic
Ingenico Polska Sp. z o.o.
IMS
Kancelaria Senatu RP
Prezydent
Redefine Sp. z o.o.